...
بازدید استاندار و رئیس سازمان صمت از کیانیت و کیان رنگین

محمد حسین مقیمی استاندار تهران به همراه مسئولان استانی و شهرستانی، از واحدهای صنعتی کیانیت و کیان رنگین بازدید و در نشستی مشکلات صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران را بررسی کرد.

وی در این سفر از کارخانه کیانیت و کیان رنگین که د ر زمینه تولید پروفیل های آلومینیومی و تولید رنگ های پودری فعالیت می‌کنند، بازدید کرد.

مقیمی با ابراز خرسندی از حضور این دو مجموعه پویا و پیشرفته در شهرستان پردیس، خواستار رسیدگی و تعامل هر چه بیشتر سازمان های مربوطه به منظور برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی و توانمندسازی آن ها به منظور تولید با کیفیت و ارتقای سطح این واحدها جهت افزایش حجم صادرات به کشورهای منطقه شد.

مقیمی در بازدید از دو واحد کیانیت و کیان رنگین ضمن بازدید از خط تولید با امکانات و توانمندی های این واحدهای تولیدی آشنا شد.

محمدرضا سینگری، مدیرعامل مجموعه های کیانیت و کیان رنگین در این بازدید، مقیمی استاندار تهران را همراهی می نمود.
همچنین پس از پایان این بازدیدها، نشست هم‌اندیشی و بررسی مشکلات صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران شهرستان پردیس با استاندار تهران حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار پردیس، مدیران کل ۲۱ اداره و سازمان استان تهران که با مواردی از جمله اشتغال، سرمایه‌گذاری و تسهیل تولید در ارتباط بودند، نیز به همراه ۳۰ نفر از صاحبان صنایع، کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، صنعتگران و اصحاب رسانه با حضور استاندار تهران در محل سالن جلسات سد لتیان برگزار شد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *